Vyrábíme postele na přání zákazníka tak, aby co nejlépe vyhovovaly potřebám uživatele.

Postele pro seniory mají ložnou plochu ve zvýšené výšce 60cm nebo klasických 55cm nebo pro vyšší postavy je možné ložnou plochu navýšit na 65cm, aby se usnadnilo vstávání. Jsou vhodné pro uživatele s kloubními problémy kyčlí a kolen, při bolestech zad a těžkém vstávání. Pro ještě příjemnější spaní doporučujeme matraci Ergonomic z kvalitní viskoelastické pěny nebo pro odlehčení od bolestí kloubů je velmi vhodná latexová matrace Monika. Nabídku máme uvedenou v sekci MATRACE.

Postele pro nadměrné mají prodlouženou délku více než 200cm, k těmto postelím nabízíme také prodloužené rošty a matrace na objednávku, ceny zašleme na poptávku dle přesných rozměrů a typů matrací. Více v sekci MATRACE.

Vysokozátěžové postele jsou nadimenzované pro vysoké zatížení až 400kg na jedno lůžko, mají robustnější nohy, bočnice, rošty a také jsou o větší síle materiálu. Postele pro uživatele s vyšší hmotností jsou vyrobeny z kvalitního materiálu nejlépe tvrdých dřevin jako je buk, jasan, dub atd. Nabízíme také vysokozátěžové matrace, velmi oblíbená a výdržná je matrace Berta více v sekci MATRACE.

Všechny naše postele z masivu v této sekci i vyrobené na zakázku jsou za přijatelnou cenu a mají prodlouženou záruku na 5 let.

Postele je možné nově objednávat nebo poptávat přímo z ukázky u každé postele - po rozkliknutí poptat/objednat je níže formulář k vyplnění.

Postele pro seniory; Postele zvýšené, prodloužené a vysokozátěžové

Masivní jednolůžko s vyvýšenou ložnou plochou 60cm k povrchu matrace, velmi vhodné pro seniory pro pohodlné vstávání včetně zadní plného opěradla. Rozměry na matraci 90x200cm nebo 80x200cm. Materiál: masivní smrk nebo borovice, na fotu v moření ořech tmavý. Postel má dvě čela mírně do obloučku s výškou 90cm. Cena uvedena bez matrace, roštu a úložných prostorů - v sekci doplňky k postelím. Jiné rozměry a materiál na poptávku viz. níže ve formuláři. Je možné doobjednat senior podpěru umístěnou na předním boku s vysokým zatížením. Cena za podpěru je 500,- Kč. Případné jakékoli moření 450,-Kč viz rubrika Dekory moření. Záruka 5 let.

Borovicové nebo smrkové jednolůžko s čelem typ Petra prodloužená na d. 210cm. Vysoká nosnost, nohy do L zajišťují jedinečnou pevnost a stabilnost. Rozměry: na matraci 90x210cm nebo 80x210cm, výška ložné plochy k povrchu matrace 55cm, v. čela 86cm - jiné rozměry na poptávku. Možnost prodloužení jakéhokoliv typu s příplatkem 300,-Kč. Nosnost až 300kg. Cena uvedena bez matrace a roštu - v sekcích. Na fotu v moření Fichte alt (sv. šedá), příplatek za jakékoliv moření jednolůžka +400,-Kč.

Jednolůžko z masivního smrku nebo borovice, rozměry na matraci 90x200 cm, výška ložné plochy 55 nebo 60cm ( od země k povrchu matrace), výška čela 86cm, tloušťka materiálu 28mm. Nohy do L zajistí vysokou nosnost. Cena uvedena bez matrace a roštu  - uvedeno v ceníku doplňky. Pomocná zábrana je pevně spojena na čepy s čelem a snese vysoké zatížení. Tuto zábranu je možné přiobjednat k jakékoli posteli s čelem za příplatek 500,-Kč v materiálu smrk nebo borovice. Také ji můžeme umístit do požadované výšky, tato je ve výšce 65cm a ložná plocha má 55cm.

 

 

Vysokozátěžové robustní dvoulůžko  z masivního buku tloušťka materiálu čel a nohou 42mm. Rozměry na matraci 180x200cm nebo 160x200cm, čela vysoká 95 a 70cm, zvýšená výška ložné plochy 60cm k povrchu matrace, pro snadné vstávání. Nohy do EL zajišťují dostatečnou pevnost a stabilnost. Garantujeme nosnost až 400kg na lůžko. Masivní konstrukce s prostředním podpěrným křížem pod rošty a 5. nohou. Cena uvedena bez matrací a roštů v sekci Rošty, Matrace. Postel je možné vyrobit různých rozměrů. Záruční doba 5 let.

 

Zvýšená a rozšířená buková postel pro seniory nebo pro osoby vyššího vzrůstu pro pohodlné vstávání. Postel má zvýšenou ložnou plochu na 60cm - od země k povrchu matrace pro snadné vstávání např. po operaci kyčlí nebo při bolestech zad. Vysokou nosnost zajišťuje silný materiál o tl.28mm a robustní nohy do L a masivní středová podpěra pod roštem.

Parametry: rozměry na matraci 140x200cm ( jiné rozměry na poptávku), výška čela 100cm, v. ložné plochy 60cm, vysoká nosnost až 400kg, tl. materiálu 28 mm. Dodáváme včetně středové podpěry pod rošty. Cena uvedena bez roštu a matrace, v sekci Rošty matrace na poptávku - nutné uvést hmotnost, věk a případné zdravotní potíže. Úložné výsuvné prostory je možné doobjednat více viz. doplňky. Možné také v různých dekorech moření příplatek 600,- Kč.

 

Jednolůžko z masivního přírodního buku, rozměry na matraci 90x200 cm nebo 80x200cm ( jiné rozměry na poptávku), výška ložné plochy 60cm pro pohodlné vstávání, výška čela 90cm v nejvyšším bodě, nohy do EL zajišťují vysokou stabilnost postele a nosnost až 400kg, tloušťka materiálu 28mm. Cena uvedena bez matrace, roštu, úložných prostorů a zábrany, možné doobjednat.

 

Vysokozátěžové zvýšené dvoulůžko  z masivní borovice o tl. materiálu 42mm, ( za stejnou cenu ze smrku). Rozměry na matraci 180x200cm, čelo vysoké 100cm, zvýšená výška ložné plochy 60cm k povrchu matrace, pro snadné vstávání. Nohy do EL zajišťují dostatečnou pevnost a stabilnost. Garantujeme nosnost až 400kg na lůžko. Rozšiřující římsa na bočnicích dodává na robustnosti. Masivní konstrukce s prostředním podpěrným křížem pod rošty a 5. nohou. Cena uvedena bez matrací a roštů v sekci Rošty, Matrace. Postel je možné vyrobit různých rozměrů a prodloužení, také různých materiálů a moření.

Bukové zvýšené manželské dvoulůžko,  tloušťka materiálu masiv buk 42mm, rozměry na matraci 180x200cm, zvýšená výška ložné plochy na 60cm pro snadné vstávání, výška plného masivního čela 100cm, nohy do L zajišťují vysokou pevnost a stabilnost, rozšiřující římsa na bočnicích dodává na masivnosti a velmi příjemná při sezení, netlačí bočnice do nohou. Nosnost až 400kg. Cena uvedena bez roštů a matrací. Záruka 5 let.

Masivní robustnější postel ze smrku s ložnou plochou 55cm k povrchu matrace. Postel Hacienda má plné masivní čelo jak z krátké strany, tak z dlouhé strany ke zdi. Celková výška čela do L 89cm, tl. materiálu nohou 42mm, tl. materiálu bočnic a výplně 27mm. Rozměry na matraci 80/90x200cm. Cena uvedena bez roštu a matrace a bez poličky na čele. Výšku ložné plochy  i ostatní rozměry je možné měnit, cena na poptávku.

Buková postel s vyvýšenou ložnou plochou na v. 60cm ( k povrchu matrace) s úložným vestavným prostorem. Čelo okýnka typ LUXI, výška čela 90cm, silné nohy do L, plné bočnice, úložný prostor pod celou postelí. Rozměry na matraci 80 x 200cm nebo 90x200cm. Jiné rozměry na poptávku. Cena uvedena bez roštu a matrace viz. sekce Rošty, Matrace. Výklopný lamelový rošt z boku za cenu 2850,-Kč. Výklopný pevný rošt s nosností nad 200kg 3200,- Kč.

 

 

Studentská prodloužená postel v materiálu masivní smrk nebo borovice ( na fotu olše a jasan) s rozměry na matraci d.210 x š.120cm. Nohy do L zajišťují vysokou nosnost, taktéž středová podpěra pod roštem. Výška čela 90cm, výška ložné plochy 55cm k povrchu matrace. Možné doobjednat pevný masivní rošt s nosností 500kg 210x120cm za cenu 1385,-Kč, matraci v rozměrech 210x120cm na poptávku dle výběru typu nebo zábranu ke zdi.

 

Nadimenzovaná buková postel s vyvýšenou ložnou plochou na v. 65cm ( k povrchu matrace). Plná masivní čela, zesílené bočnice, silné nohy do L, zvýšená nosnost na 400kg. Výška čela 100cm. Rozměry na matraci 80 x200cm nebo 90x200cm, jiné rozměry na poptávku. Cena uvedena za jednu postel ( na fotu jsou dvě vedle sebe) bez roštu a matrace viz. sekce Rošty, Matrace. V hnědém moření ořech tmavý je příplatek + 400,-Kč/ks.

Masivní jednolůžko s vyvýšenou ložnou plochou 60cm k povrchu matrace, velmi vhodné pro seniory pro pohodlné vstávání. Rozměry na matraci 90x200cm. Materiál: masivní smrk nebo borovice, na fotu olše. Postel má dvě čela mírně do obloučku. Vyšší čelo v. 90cm, nižší čelo 70cm. Cena uvedena bez matrace, roštu a úložného prostoru - v sekci doplňky k postelím. Rozměry jsou možné upravit na poptávku viz. níže. Záruka 5 let.

Kontakt

STOLAŘSTVÍ KUBIŠ Prodejní doba:

Po - Pá: na zazvonění nebo po domluvě předem od 8:00 do 20hod

So - Ne: jen po domluvě 9:00 - 20:00

Otevírací dobu lze dohodnout na tel. 604107577 nebo elektronicky:
petrkubis@stolarstvikubis.cz petrkubis1@seznam.cz

Němčičky 5
664 66 Němčičky u Židlochovic
Brno-venkov
www.stolarstvikubis.cz
732606965
604107577
petrkubis1@seznam.cz